Existuje ještě nějaká možnost jak alternativní cestou zlevnit letenky Ryanairu? Většina více či méně pofiderních OTA je vůbec nevyhledá. Srovnávače nabídnou přímo letenku od FR nebo minimální nabídku OTA za navýhodnou cenu.  .

OTA a letenky FR

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

niemandos_1 napsal(a):

Napřímo. 

Nakonec to i napřímo za 85 Kč šlo, a tím pádem 🦅 Pelikán "ručně" trumfnul Kiwiho. 🥝

Díky za hint!

3 Citovat

Jdou tam najit i jednosmerky:

VIE-RJK za 93 Kc
VIE-PUY za 93 Kc
nebo i exotictejsi VIE-AGA za 119 Kc

2 Citovat

Možná blbá otázka, ale nikdy sem přes prostředníka typu pelikán nekupoval letenku a tak bych chtěl vědět, zda check in se provádí u něj , nebo v Ryanair appce ?
Díky.

0 Citovat

Pelikan ti dá číslo a email letenky, kterou si přidáš do aplikace Ryanair

2 Citovat

Treba je tam i PRG-POZ za 111 Kc, ale pak navrat po zemi v ramci vikendu zpet do Ceska se jevi ponekud zdlouhavy.

0 Citovat

Tak potom můžeš použít přestup v LTN nebo STN a někam blíž domů. Tak se vracím z BZG 😀

1 Citovat

Ale do BZG by byla cesta po zemi ještě delší. Nebo by to snad mohla zachránit sleva ze "Šílené Středy" od LOTu ?!

0 Citovat

Kupodivu LOT vycházel nejlevněji přes Kiwi, navíc, když jsem použil trochu kreditů z oškubání toho nelétavého ptáka :-)

0 Citovat

Jen k tomu servisu Pelikana, jsou tu vesmes stiznosti. Spokojeni klienti vetsinou mlci, nespokojeni se vyjadruji :)

Pred par lety jsem pres ne kupoval letenku na Kanary tusim s EuroWings. Bylo to v dobe, kdy Eurowings menil podminky pro zavazadla a na webu Pelikana byly uvedeny jeste stare - vetsi - rozmery kabinovych zavazadel. Letenka byla o par stovek drazsi nez naprimo. Samozrejme prisla letenka s mensim, novym zavazadlem. Prekavpive ale stacil jeden slusne napsany email a letenku na vlastni naklady predelali tak, ze obsahovala nejen vetsi prirucak, ale i odbaveny 23kg kufr.

Ja to tehdy kupoval ne kvuli uspore. Mel jsem od znameho Pelikan voucher, kteremu se blizila expirace.

2 Citovat

Mám se vyjádřit? 🙂

0 Citovat

Dyť my máme pelikakána rádi, kde jinde bysme lítali za takový ceny? ;-)

2 Citovat

Vcelku paradox, že čekám, až letenka trošku zdraží, aby šel využít ten kupón. 😆

1 Citovat

Namatkou jsou tam treba:

ow PRG-BUD za 69 Kc
rt VIE-SDR za 179 Kc

0 Citovat

Já teda koupila taky Banja Luku za 84 Kč zpátečku (na Ryanairu 30€ stejný termín). Poprvé co kupuju něco přes prostředníka, ale řekli jsme si, že to zkusíme za těch pár korun.

2 Citovat

v Banja Luce bude letos narváno :-)

0 Citovat

Tak ono by se hodilo najit i dalsi destinace treba ve verzich sk, hu, pl (flipo.pl). A taky jestli maji promo kody.

Slovensti bratia ted maji 2 promo kody: PELI19SK (19 eur zlava) a EUROPA20 (20 eur zlava). Ovsem nelze je kombinovat. Jista uskali pak mohou spocivat i v zaverecne platbe.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Namatkou jsou tam treba:

ow PRG-BUD za 69 Kc
rt VIE-SDR za 179 Kc

Ten SDR je super deal. Kdyby někdo dumal, co se tam dá dělat, tak inspirace třeba v https://www.cestujlevne.com/cest...abrie-3242. Týden tam je podle mě minimum, pokud se člověk nechce moc honit. Klidně bychom tam vydrželi i dýl.

1 Citovat

Vojtěch Horský napsal(a):

Vcelku paradox, že čekám, až letenka trošku zdraží, aby šel využít ten kupón. 😆


Letenku si můžete "uměle" zdražit přidáním extra doplňků od Pelikána jako jsou změna letenky z jakéhokoli důvodu (desítky Kč), prémiové asistenční služby (390 Kč na objednávku), pojištění zpoždění apod. Kupón bude normálně fungovat:) 


pel600cz.png

1 Citovat

divan napsal(a):

[citace="Jakub Langer"]

Namatkou jsou tam treba:

ow PRG-BUD za 69 Kc
rt VIE-SDR za 179 Kc

Ten SDR je super deal. Kdyby někdo dumal, co se tam dá dělat, tak inspirace třeba v https://www.cestujlevne.com/cest...abrie-3242. Týden tam je podle mě minimum, pokud se člověk nechce moc honit. Klidně bychom tam vydrželi i dýl.

[/citace]

"Týden" a "honit" v jedný větě, to mě okamžitě upoutalo :-D

0 Citovat

Díky za info 

0 Citovat

RonaX napsal(a):

[citace="Vojtěch Horský"]

Vcelku paradox, že čekám, až letenka trošku zdraží, aby šel využít ten kupón. 😆


Letenku si můžete "uměle" zdražit přidáním extra doplňků od Pelikána .....

[/citace]

Na to sem přišel taky😆 Ale o tolik moc zase zdražení letenky nepotřebuji. 

V mém zájmu je zdražení o cca 50-100,-.

Když podojit, tak pořádně .

0 Citovat

@brumak: to mě těší že tě můj příspěvek okamžitě upoutal, je vidět že je dobře napsaný ;-)

1 Citovat

Já tedy na tom Pelikánovi zatím nic zajímavého nenašla.

U těch "akčních" letenek co tam mají se dá občas nějaké datum trefit za zajímavou cenu, ale je toho minimum. Jinak mají ty ceny úplně nesmyslné a když si najdu letenky třeba na webu Ryanu, tak u Pelikána to stojí i 3x tolik.

0 Citovat

Taky tak.

0 Citovat

Polská mánie pokračuje i bez šílené středy (spíš soboty):

25.5. ... PRG-GDN za 51 Kč
8.6.  ... PRG-KRK za 69 Kč (s přidáním změny letenky)
15.6. ... PRG-KRK za 73 Kč
13.7. ... PRG-POZ za 57 Kč (s přidáním změny letenky)
24.8. ... PRG-POZ za 66 Kč (s přidáním změny letenky)

0